Novinky
Domů > Novinky > Obsah
Jiyuan City 2016 Nanshan Rin šesté kolo Open

Podrobný vývoj podporovat národní fitness aktivity, zkušenosti jiyuan nan shanand #39; s venkovských milostné pocity, krajina oblasti přehrada xiaolangdi Žluté řeky, Užijte si zelené jízdu. Jiyuan city 2016 nanshan andquot; ringandquot; 6.jízdní kolootevření se bude konat dne 21. srpna

Otevřené kolo pořádané jiyuan město, domov se nachází v nádherné scenérii nanshan, 35 km tratě byly většinou rampa. Soutěž je rozdělena na horské kolo, mladí muži, muži středního věku, ženy, stejně jako silniční kolo skupina čtyř kategorií. Po intenzivní konkurence byly čtyři kategorie koruny Chen Xiangyuan Hu Ziyun v Ťiang-si, hunan, zhejiang Liao Binbin, jiangxi Zhou Kejiang vyhrál.

Naše městské kolo otevřené od roku 2011 úspěšně držel šest sezení, každý rok přitahuje hodně cyklistických nadšenců z celé země k účasti. , tak říkajíc, stala andquot; tour DE nan shanandquot; otevřené město andquot; zelené cardandquot; ze zahraničních výměn posílit přátelství, stát se novou výstavbu jiyuan, vytvořte novou pozitivní sílu života!

ODIN jezdec vyhrál mistr, ODIN carbon závodní horské dvojkolí je nejlépe si vybrat:

Blahopřejeme bojovat pomocí mountainODIN závodní uhlíku dvojkolísoutěže

Odin kompozitní technologiespecializesinproductionofuhlíku kol dvojkolí, jízdní kola,Carbon kola ráfkya dalšícarbonbicycleparts.welcometocontactus.

prodej:Sales@odinbike.com

Obchodní manažer:Emma@odinbike.com

GM:Kevin@odinbike.com

Server:Hans@odinbike.com

obchodní telefon: + 86-13616048504

GM telefon: + 86-18059213977

Tel: + 86-592-7059862

Fax: + 86-592-7059862